מחלקה סיעודית רום גני זהב

"שבעה כוכבים" – בבית "שבעה כוכבים" עם מחלקה סיעודית יוקרתית בהרצליה

מחלקה סיעודית בהרצליה
מחלקה סיעודית בהרצליה – אנחנו פה בשבילכם!

אם אתם מחפשים בית אבות סיעודי בהרצליה, אתם לגמרי במקום הנכון.

סבא, שרק לא מזמן הרים את ילדיכם על הידיים, רץ איתם בשדות הפתוחים והניף אותם גבוה על כיסא ביום הולדתם, הפך סיעודי. ההתבגרות לא פשוטה, והסטטוס "סיעודי" מורכב אפילו יותר. עם זאת, אנחנו ב"רום גני זהב" בעלי ניסיון של מעל ל-30 שנים, מחזיקים בידע, בכלים ובאנשי המקצוע המובילים בכדי להפוך את חייו של האדם הקרוב אליכם פשוטים, נוחים ובריאים יותר.

המעבר אל מחלקה סיעודית יהיה לרוב האפשרות הפחות מועדפת – אצל האדם הסיעודי ובני המשפחה. עם זאת, ככל שעובר הזמן, מבינים כי דווקא השהות בבית – עם או בלי מטפל, מקשה על ההתנהלות היום יומית, גם של האדם הסיעודי וגם של הסובבים אותו. 

אם אתם מחפשים בית אבות סיעודי בהרצליה אתם במקום הנכון!

המחלקה הסיעודית ממוקמת במתחם הדיור המוגן בית שבעה כוכבים בהרצליה. המחלקה, המנוהלת כעת ע"י חברת "רום גני זהב", היא בית אבות קטן, איכותי ומפואר והוא אחד מבתי האבות היוקרתיים ביותר בארץ. בית האבות נמצא בשכונה מטופחת במרכז הרצליה פיתוח, קרוב לים. המבנה של בית האבות המפואר מוקף גינה יפהפייה. מיקומו של הבית במרכז הארץ, קרוב לכביש החוף, מאפשר נגישות מהירה ונוחה לבני משפחה וחברים הבאים לבקר.

המחלקה הסיעודית בהרצליה תספק לאדם היקר לכם את כל שהוא צריך:

  • חדר מרווח, מאובזר ונעים
  • התאמה אישית לצרכיו – הרפואיים והרגשיים
  • צוות מקצועי שיבטיח הזדקנות בכבוד
  • העצמה ושימור של יכולות קיימות
  • פעילויות חברתיות תחת כיפת השמיים ועוד…

היכרות עם הדייר ובני משפחתו טרם המעבר – מהי חשיבותה?

הקושי העיקרי של בני המשפחה לחבק בשתי ידיים את המעבר למחלקה הסיעודית, נובע מהחשש כי אהובם "יבלע" ויהפוך להיות "עוד דייר". אנו מבינים את החשש שלכם, אך גם שמחים לשלול אותו: אנחנו רואים בכל דייר שלנו עולם שלם – עולם של צרכים, רצונות ורגשות. בכדי לבסס עבור היקר לכם את התנאים האידיאליים – לקליטה קלה ואיכות חיים נפלאה, נקיים בביתו מפגש מקדים. 

במהלך המפגש נהיה קשובים לקשיש, נתחקר את הסביבה שלו, נלמד את ההרגלים שלו, נכיר בקשיים שלו ונזהה את המקומות החזקים שלו – אותם נרצה לשמר ולהעצים. נכיר אתכם, בני המשפחה, ונפעל יחד בכדי להבטיח שהאדם היקר לכם יזכה בכבוד הראוי לו במקום מגוריו החדש. ההיכרות המקדימה שלנו עם הקשיש מאפשרת לנו להיערך טוב יותר לקליטתו.

 בתי אבות סיעודיים בהרצליה

השירותים המוצעים לדיירים שלנו במחלקה הסיעודית שלנו בהרצליה

לכל אדם קשיש ישנו סדר יום אליו הוא רגיל. אנו לא שואפים לשנות את סדר היום, אלא בדיוק להפך: לשמר אותו וליצוק אליו תוכן מטיב ומעצים. בין השירותים להם זוכים הדיירים שלנו:

בית אבות בהרצליה
בית אבות בהרצליה
  • עובדת סוציאלית שמלווה את תהליך הקליטה 
  • ריפוי בעיסוק לכל דייר באופן אישי, אך גם כחלק מקבוצה
  • דיאטנית מוסמכת תבנה תפריט לדייר, זאת במטרה לשמור על משקל ומדדים תקינים
  • טיפולים אישיים בחדר הפיזיותרפיה ע"י פיזיותרפיסטית מוסמכת

 

מעוניינים בפרטים נוספים על בית אבות סיעודי בהרצליה? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בתיבת המייל או להשאיר לנו את פרטיכם. יש ברשותנו את כל הידע המקצועי הנדרש בכדי להפוך את חייו של הקשיש מאוזנים וטובים יותר. 

אם חיפשתם בתי אבות סיעודיים בהרצליה, קראו מידע נוסף על: שירותי סיעוד פרטיים

פרטים נוספים

טלפון ראשי: 03-9601105
טלפון: 053-7763873

כתובת: בית שבעת הכוכבים, הרצליה

מיקומנו