מחלקה סיעודית רום גני זהב

מחלקה סיעודית בכפר סבא

השינויים שחלו באורח חיינו – ביניהם התפתחות המדע והרפואה לצד עליית המודעות בנוגע לתזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית, הובילו לעלייה ניכרת בתוחלת החיים במדינות המפותחות. למעשה, משנת 1970 חלה עלייה דרמטית בתוחלת החיים והיא מתקרבת היום ל-81 שנים. 

לצד נתון זה, יש לציין שבחלק מהמדינות חלה האטה בקצב העלייה, בעיקר במדינות מסוימות: הולנד, ישראל, צרפת וארצות הברית. הסיבה להאטה נובעת מעלייה בצריכת תרופות אופיאטיות (תרופות שמטפלות במצבים בהם אנשים סובלים מכאבים חזקים), סוכרת והשמנה.

ההשפעות של העלייה בתוחלת החיים

 יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מהעלייה שחלה בתוחלת החיים, עלייה זו משפיעה מאוד על אנשים מבוגרים, בין אם מבחינה כלכלית, חברתית, וכמובן – בריאותית, שכן לצד אנשים מבוגרים שמאריכים שנים, ישנן מחלות רבות שיכולות לפגוע באיכות חייהם של המבוגרים וגורמות להם להזדקק לטיפולים, תרופות והשגחה.

 לא תמיד יכולים בני המשפחה של המבוגרים לדאוג לכל צרכיהם של ההורים, ובמקרים בהם המבוגרים סיעודיים, עשויה מחלקה סיעודית לסייע להם ולבני משפחתם.

כיצד יכולה מחלקה סיעודית לסייע למבוגרים?

מחלקה סיעודית בכפר סבא - רום גני זהב כפר סבא

מחלקה סיעודית שנמצאת בקרבת מקום המגורים של בני המשפחה ומעניקה שירותי סיעוד פרטיים מקיפים ברמה גבוהה, יכולה לספק מענה מלא לצרכיו של הסיעודי ולאפשר לו לקבל את הטיפולים הרפואיים להם הוא זקוק, לצד דאגה למצבו הנפשי. 

כידוע, המצב הנפשי של האדם משפיע על מצבו הבריאותי בצורה ניכרת: בדידות, שעמום, דיכאון  וחוסר תחושת סיפוק עלולות לפגוע קשות בתחושותיו של האדם, ולכן, חשוב מאוד לדאוג לכך שגם אנשים המוגדרים כסיעודיים  ייהנו מפעילויות פנאי המותאמות ליכולותיהם, יפגשו עם אנשים וייצרו חברויות.

 תמיכה מקיפה, טיפול מסור ושמירה על הפרטיות והעצמאות של הקשיש, יאפשרו לו להזדקן בצורה מכובדת ולחוש סיפוק מחייו.

המחלקה הסיעודית ברום גני זהב בכפר סבא – כל השירותים שאהוביכם צריכים תחת קורת גג אחת

רום גני זהב – בית אבות בכפר סבא, כולל בתוכו מחלקה סיעודית פרטית שמעניקה שירותים ברמה גבוהה, מתאימה את השירותים להרגליו, סדר יומו, עברו, מכירה היטב את בני משפחתו ומספקת מענה לצרכיו האישיים של הקשיש. במידה ואתם מעוניינים בפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות אלינו – רום גני זהב המחלקה הסיעודית בכפר סבא. 

שירותי המחלקה של רום גני זהב כפר סבא כוללים צוות רפואי שנותן מענה במשך כל השבוע ובכל שעות היממה. הצוות מבצע את כל הבדיקות התקופתיות הנחוצות ומיומן גם במתן טיפולים דחופים במקרה    הצורך.

כמו כן, כוללת המחלקה עובדת סוציאלית מנוסה שמסייעת לדיירים להסתגל לביתם החדש, ומלווה אותם באופן צמוד, בשיחות אישיות ובטיפול קבוצתי.  

הצוות כולל גם פיזיותרפיסטית מנוסה מאוד בעבודה עם הגיל השלישי, מרפאה בעיסוק ומדריכות תעסוקה מקצועיות המתאימות לכל דייר את הפעילות לפי יכולתו ורצונותיו.  כמו כן, דיאטנית שעוקבת מקרוב אחר מצבם הבריאותי של הדיירים ומנחה את הצוות הסיעודי בנוגע לתזונה שמתאימה לכל דייר ודייר. 

עדיין מתלבטים מהו המקום המתאים ביותר לאבא או אמא לאחר אירוע מוחי או ניתוח? מבינים שהגיע הרגע לחפש מסגרת מתאימה להורה המזדקן וזקוקים להכוונה? התקשרו אל רום גני זהב כפר סבא וננסה לעזור: אחות ועובדת סוציאלית שלנו יוכלו להגיע אליכם לביקור בית (או לבית החולים) ולהתרשם מהמצב ולחשוב יחד על פתרון, זמני או קבוע, שיהיה הכי מדויק לכם – באחת מהמחלקות שלנו. 

שימו לב, ברשותנו שתי מחלקות סיעודיות נוספות: בפתח תקווה ובהרצליה וכן מחלקה לתשושי נפש בפתח תקווה.  במידה שאתם – בני המשפחה, מעוניינים לשאול שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.