מחלקה סיעודית רום גני זהב

בית אבות בפתח תקווה – מחלקה סיעודית – "גני רום" – רח' עין גדי 34 פ"ת

בית אבות בפתח תקווה
בית אבות בפתח תקווה

יקירכם הסיעודיים מתגוררים בעיר פתח תקווה או בסביבה? מחפשים בית אבות סיעודי בפתח תקווה? אנו נשמח לקלוט את היקרים שלכם אל המחלקה הסיעודית בפתח תקווה. מה מייחד את המחלקה הסיעודית שלנו בהשוואה למחלקות אחרות?

  • בית אבות בפתח תקווה עם ניסיון של מעל ל-30 שנים! 
  • יצירת אווירה של בית וחממה, לא של מחלקה "אפורה"
  • חיזוק הדיירים, העצמתם ושימור היכולות שלהם
  • דגש על טיפוח הפרט ויצירת קשרים חברתיים
  • אדיבות, מסירות והתחייבות טוטאלית לכל דייר
  • מענה מקצועי בדמות דיאטנית, עובדת סוציאלית, פיזיותרפיסט ועוד…

מחלקה סיעודית בפתח תקווה – לא מה שחשבתם…

הקושי מולו אנחנו נתקלים הוא לרוב לא אל מול הדייר החדש, אלא דווקא מול בני המשפחה. אולי תופתעו, אך אנחנו מבינים אתכם. לעתים, כשחושבים על "מחלקה סיעודית", מדמיינים מחלקה אפורה, קרירה וכזו שמורל, שמחה וחיוכים כלל לא נוכחים בה. "רום גני זהב" שמה לעצמה למטרה לשמר את איכות החיים של הדיירים שלנו, תוך חיזוקם – ברמה המנטלית והגופנית.

העובדה כי הדיירים שלנו סיעודיים לא הופכת אותם לנטולי רצונות וצרכים, אלא להפך. המצב הסיעודי מדגיש את ייחודו של כל דייר ואת הצרכים האישיים שלו הזקוקים למענה מקצועי. אנו מתחייבים בפניכם כי סבא וסבתא, אבא או אמא, יקבלו את היחס הראוי ביותר, בסביבה חמה ועוטפת. 

אבא או סבא: לא "עוד דייר" אצלנו במחלקה

לצד המענה הרפואי והליווי הסיעודי, חשוב לנו לענות גם על הצורך הרגשי של כל דייר. ככל שמתבגרים אולי לא הולכים קדימה, אך במחלקה הסיעודית בפתח תקווה, אנו מאמינים שבאמצעות טיפול אדיב וחם, ניתן למנף את איכות החיים של כל דייר אצלנו ב"רום גני זהב". איך אנו עושים זאת? 

  • כל דייר מקבל יחס אישי ואדיב
  • שידוך פתרונות לצרכיו האישיים והרגשיים של הדייר
  • גמישות מלאה תוך שיתוף פעולה מלא אתכם, בני המשפחה

בית אבות בפתח תקווה – צולחים את המעבר יחד אתכם!

רגע לפני שתגיעו עם יקירכם אל המחלקה הסיעודית שלנו בפתח תקווה, אנחנו נגיע אליכם. אם בדרך כלל קשה לבני הגיל השלישי להעתיק את חייהם מביתם, הרי שבמצב סיעודי זה יכול להיות קשה אפילו יותר. הניסיון המקצועי שלנו הנפרס על פני 30 שנים, הכשיר אותנו היטב לביצוע מעברים מוצלחים. שיתוף הפעולה שלנו מולכם, בני המשפחה, חיוני ואנחנו מעודדים זאת. 

בתיאום מולכם, יגיעו עובדת סוציאלית ואחות לטובת ביקור האדם הסיעודי. מטרת הביקור בבית האבות בפתח תקווה היא להכיר את האדם היקר לכם, כאשר מטרת העל היא למצוא את הפתרון הראוי ביותר למצב הבריאותי. במקרים בהם ניכרים קשיים – פיסיים ומנטליים, המחלקה הסיעודית שלנו בפתח תקווה היא המענה הראוי והנכון ביותר. דווקא בבית, המקום המוכר והידוע, צרכיו של המטופל הסיעודי לא נעים (או נענים בצורה חלקית).

מעוניינים בפרטים נוספים על בית אבות סיעודי בפתח תקווה עבור האהובים שלכם? אל תהססו ליצור איתנו קשר לטובת ייעוץ ראשוני או תיאום ביקור עם אנשי מקצוע מטעמנו. יחד, נוכל להפוך את חייו של האדם הקרוב אליכם לטובים ומאוזנים. 

רום גני זהב – בית אבות סיעודי בפתח תקווה

אולי יעניין אתכם גם:

 

פרטים נוספים

טלפון ראשי: 03-9601105
טלפון: 053-7763873

כתובת: עין גדי 34, פתח תקווה

מיקומנו