מחלקה סיעודית רום גני זהב

קצת עלינו

זה למעלה מ- 30 שנה חברת "רום גני זהב" מעניקה לדייריה שירותי סיעוד פרטיים ברמה גבוהה, הכוללים טיפול רפואי ופעילויות פנאי מהנות המותאמות לכל דייר בהתאם ליכולותיו ולצרכיו.

אנחנו פועלים מתוך אג'נדה שלפיה יש לשמור על הקשיש ולאפשר לו להזדקן בכבוד ובסביבה נעימה ומוכרת ככל הניתן, תוך שמירה על פרטיותו ועצמאותו בתמיכה ובפיקוח מסביב לשעון.

לשם כך אנחנו מעמידים עבור דיירנו אנשי מקצוע מנוסים וקבועים, אשר זמינים למענם בכל עניין ומטפלים בהם במסירות ובמקצועיות.

בואו לקרוא עוד על שירותי המחלקה שלנו – לחצו כאן

הכי קרוב שאפשר לביתהכי קרוב שאפשר לבית…

החדרים במחלקה שלנו בכפ"ס מרווחים במיוחד ומאובזרים היטב, בהתאם להשקפת "האני המאמין" שלנו: אנחנו מאמינים שהדבר הנכון הוא לאפשר לקשיש להזדקן בכבוד, רצוי בביתו, מוקף בבני משפחתו.

כשהשארת הקשיש בביתו אינה אפשרית, משיקולים משפחתיים או רפואיים/תפקודיים, אז האופציה הטובה ביותר היא מציאת מסגרת שתהייה דומה, ככל שניתן, לבית.

אנחנו מאמינים שהתאמה אישית, מדויקת וגמישה חשובה מאין כמוה לשימור יכולות הקשיש הסיעודי ולשמירה על איכות חייו. לכן, אנחנו מקפידים להעניק לדיירים שלנו אווירה ביתית ויחס אישי, שמותאם לכל אחד לפי צרכיו ורצונותיו.

כחלק מהתפיסה שלנו, אנו מקפידים לבקר את הקשיש בביתו טרם הגיעו אלינו, על מנת להכיר טוב יותר את עברו, את משפחתו, את הבית ממנו הוא בא, את הסביבה התומכת ואת ההרגלים שלו.

בהתאם לכך אנחנו מאבזרים את חדרו ויוצרים עבורו תוכנית שתותאם לסדר יומו הקבוע.

אולי יעניין אתכם – מהי מחלקה סיעודית בבית אבות?

מוזמנים לקרוא מכתבי תודה שקיבלנו ממשפחות הדיירים היקרים שלנו ❤️