מחלקה סיעודית רום גני זהב

בית אבות מקצועי – קווים לדמותו

בחירת בית אבות עבור ההורים שלנו אינה דבר של מה בכך ואנו רוצים לדעת כי אכן קיבלנו את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר עבורם. על מנת לבחור בית אבות מקצועי ואיכותי חשוב שנשים לב למספר פרמטרים עיקריים אשר מהווים את אבני היסוד בתפקוד תקין של כל בית אבות ביניהם מקצועיות הצוות, מחלקה סיעודית איכותית וכן השירותים הנוספים אשר קיימים במקום לרווחתם של הקשישים.

בחירה נכונה של בית אבות מקצועי תאפשר לנו הילדים לדעת כי הורינו נמצאים בידיים הטובות והבטוחות ביותר מה שיאפשר לנו לישון בלילה בלב שקט ורגוע. אם כן, מהו בית אבות מקצועי? במאמר שלפניכם נביא את כל הנקודות החשובות עליהן כדאי לשים את הדגש.

בית אבות מקצועי - קווים לדמותו

טיפים לבחירת בית אבות מקצועי

בחירת בית אבות עבור ההורים שלנו היא אחת ההחלטות החשובות ביותר אותה נעשה במהלך חיינו ולכן כדאי שנשקיע בה את מידת החשיבה הנכונה. בכדי להבין מהו בדיוק בית אבות איכותי הנה מספר נקודות חשובות עליהן כדאי לשים את הדגש בעת הבדיקה:

  • רישיון – הדבר הראשון עליו יש לים את הדגש הוא רישיון מטעם משרד הבריאות. משרד הבריאות מספק את הפיקוח הנכון לו זקוק המקום.
  • מיקום – חפשו אחר בית אבות אשר נמצא בסביבת בית המגורים שלכם מה שיאפשר לכם להגיע לבקר את הוריכם לעיתים קרובות. 
  • איכות הטיפול – כמובן שהנקודה החשובה ביותר לבדיקה היא איכות הטיפול. בדקו מהי הרמה המקצועית של המטפלים, מהו היקף הטיפול הניתן במקום מהו מספר המטופלים בכל מחלקה ומהם התנאים אותם הקשיש מקבל.
  • רופאים – בכל בית אבות ישנן מספר שעות המוקצות לביקור רופאים. בדקו כמה שעות הרופאים עובדים במקום ומהן שעות העבודה שלהם.
  • תרופות – לכל בית אבות מדיניות שונה בנוגע לרכישת תרופות. בדקו כי אכן המדיניות נוחה ומתאימה לכם.
  • שעות פנאי – לקשיש בבית אבות ישנן שעות פנאי רבות. בתי אבות רבים ממלאים את שעות הפנאי הללו במגוון רחב של פעילויות, הרצאות או משחקים שונים אשר מטרתם להפיג את השעמום ולספק ערך נוסף.
  • תשלום – כמובן שלא פחות חשוב לברר מהו גובה התשלום הנגבה בכל בית אבות. האם מדובר רק בתשלום חודשי קבוע או שישנם דמי כניסה נוספים.

בית אבות מקצועי איכותי

ההורים שלנו הם הדבר היקר ביותר שיש לנו בחיים ואנו נעשה הכול על מנת לתת להם את הטוב ביותר. החיפוש אחר בית אבות מקצועי יכול להיות לעיתים מבלבל ולכן על מנת לדעת כי אנו אכן בוחרים עבורם נכונה חשוב לשים לב לדגשים שלעיל. בית אבות מקצועי יספק עבור הורינו גם מקום מבטחים לשהות בו וגם מקום נעים להפיג בו את השעמום ולפגוש חברה בת גילם אשר תהפוך את ימיהם למשמעותיים יותר.

לקביעת פגישת היכרות ברום גני זהב השאירו לנו הודעה והצוות שלנו יחזור אליכם במהרה.