מחלקה סיעודית רום גני זהב

מחלקה סיעודית בשרון

אף אחד לא אוהב לחשוב על כך, אך כולנו נגיע למצב שבו ההורים שלנו או האנשים היקרים לנו יגיעו לגיל מבוגר, שימנע מהם לתפקד בצורה עצמאית. בשלב הזה יהיה צורך להעביר אותם למחלקה סיעודית, על מנת לספק להם את התנאים הדרושים עבורם, לצורך שמירה על איכות חיים גבוהה יותר ומתן מענה לכל הצרכים הייחודיים להם.

אנו ב"רום גני זהב" מספקים לדיירינו מחלקה סיעודית בשרון ברמה הגבוהה ביותר, המספקת את התנאים האופטימליים ביותר לכל קשיש שאינו מסוגל עוד להסתדר בצורה עצמאית. אנו מספקים מעקב רפואי צמוד ומגוון רחב של פעילויות פנאי מהנות, המותאמות ליכולות של הדיירים. אנו מקפידים לשמור ככל הניתן על הפרטיות והעצמאות של הקשיש, על מנת לאפשר לו להזדקן בכבוד, תוך כדי מתן תמיכה ופיקוח 24/7. אנו מספקים חדרים מרווחים ומאובזרים היטב, צוות מקצועי ומיומן בעל יחסי אנוש טובים ואווירה ביתית לצד יחס אישי.

מחלקה סיעודית בשרון
מחלקה סיעודית בשרון

החשיבות של מחלקה סיעודית בשרון 

קודם כל, חשוב להבין כי כל אדם עלול להגיע למצב, שבו הבריאות הפיזית והמנטלית שלו מתדרדרת בעקבות מחלה קשה או ירידה תפקודית הנגרמת כתוצאה מפציעה חמורה. במידה ומדובר על אדם שאינו מסוגל עוד להסתדר בצורה עצמאית, יהיה צורך להעביר אותו למחלקה סיעודית מקצועית ואמינה. המחלקה הסיעודית מיועדת לקשישים סיעודיים, שאינם מסוגלים לקום, לשכב או להתנייד בצורה עצמאית.

כמו כן, קשיש מוגדר כסיעודי במידה והוא אינו מסוגל עוד לשלוט על צרכיו. קשיש שאינו מסוגל להתלבש או להתרחץ בצורה עצמאית, גם כן זקוק לשירותיה של מחלקה סיעודית, שתסייע לו בביצוע של פעולות שגרתיות ויומיומיות. זהו הפתרון האיכותי והמקצועי ביותר, עבור כל אדם שמתקשה להסתדר לבד, בין אם מדובר על קשישים או על צעירים, הסובלים ממחלה קשה, פציעה חמורה וכדומה.

מחלקה סיעודית בשרון – נקודות חשובות שכדאי להכיר

חשוב להבין כי לכל מטופל סיעודי יש את הצרכים הייחודיים לו, מאחר וישנם קשישים סיעודיים שמצליחים לתפקד בצורה טובה יותר, ביחס לחולים סיעודיים אחרים. לעומתם, ישנם קשישים שמתמודדים עם מחלות כמו אלצהיימר ומחלות כרוניות אחרות, הפוגעות בצלילות המחשבתית וגורמות לתפקוד נמוך יותר. לכן חשוב לבחור מראש במחלקה סיעודית שתוכל לספק את המענה ההולם ביותר לכל חולה סיעודי, תוך כדי הקפדה על השגחה רפואית מתאימה, התאמת פעילויות העשרה וטיפול רפואי מותאם אישית.

חשוב לוודא כי המחלקה הסיעודית מכילה עובדים מנוסים ומיומנים, עובדת סוציאלית שתוכל לסייע בשלב הקשה של ההתאקלמות במחלקה וכמובן פיזיותרפיסט שמתמחה בטיפול בקשישים. כמו כן, יש לבדוק את התזונה המוגשת במקום ולוודא אילו פעילויות פנאי מועברות במחלקה.

אנו ב"רום גני זהב" נהנים משלושה עשורים של וותק וניסיון בניהול מחלקות סיעודיות. אנו מספקים טיפול רפואי, השגחה צמודה ויחס אישי לכל אחד מהדיירים. לפרטים נוספים על מחלקה סיעודית בשרון, צרו קשר.