מחלקה סיעודית רום גני זהב

בית הבראה לאחר אשפוז לקשישים – מה חשוב להכיר?

לא מעט קשישים זקוקים לשירותיו של בית הבראה לאחר אשפוז, מאחר ומדובר במקום המושלם עבור כל קשיש שעבר ניתוח קשה ומורכב וזקוק לזמן החלמה. יש לזכור כי תהליך ההחלמה בגיל מבוגר נחשב לקשה וארוך יותר, דבר המצריך סיוע של אנשי מקצוע, שיוכלו לסייע לקשיש בכל הפעולות היומיומיות שלו. רק אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכלו לספק לקשיש את הטיפול המקיף, היסודי והסבלני ביותר, שיסייע לו לעמוד על הרגליים ולהתאושש מהניתוח או האשפוז הקשה שהוא עבר.

אנו ב"רום גני זהב" נשמח לספק לכם את הפתרון האידיאלי ביותר למצב, באמצעות בית הבראה לאחר אשפוז לקשישים. אנו מספקים את הטיפול הרפואי האיכותי ביותר, על מנת לספק לכל דייר את המענה ההולם ביותר לכל צרכיו. אנו מעסיקים אך ורק את אנשי המקצוע המנוסים ומיומנים ביותר, שיוכלו לסייע לכל מטופל ולספק לו אווירה ביתית לצד פיקוח רפואי צמוד.

בית הבראה לאחר אשפוז לקשישים – למי זה יכול להתאים?

לא מעט קשישים נאלצים לעבור טיפולים רפואיים מסובכים או ניתוחים מורכבים, המצריכים מהם זמן החלמה ארוך ומאתגר. לא תמיד המשפחה של הקשיש מסוגלת לספק לו את הסביבה המתאימה ביותר עבורו לצורך הבראה. יש לזכור כי לא מעט קשישים מתקשים לתפקד בצורה עצמאית לאחר אשפוז ממושך או ניתוח מורכב, דבר המצריך סיוע בפעילויות הבסיסיות ביותר. לכן אין זה מפתיע כי לא מעט קשישים בוחרים לעבור לבית הבראה לאחר אשפוז, על מנת לאפשר לגוף שלהם להחלים לחלוטין ולחזור לחיים הרגילים שלהם.

השהייה בבית ההבראה יכולה לספק לקשיש את זמן המנוחה הדרוש לו, על מנת לאפשר לגוף שלו להחלים ולהשתקם בצורה האפקטיבית ביותר. הדבר נכון במיוחד עבור קשישים הסובלים ממחלות רקע שונות, היכולות להחמיר בעקבות הניתוח או זמן האשפוז הממושך.

בית הבראה לאחר אשפוז לקשישים

כל היתרונות של בית הבראה לאחר אשפוז לקשישים

חשוב להבין כי בית הבראה לאחר אשפוז מהווה את הפתרון האיכותי והמתאים ביותר עבור כל קשיש, המעוניין להבטיח לעצמו החלמה מושלמת ומנוחה מספקת. לא תמיד הילדים של הקשיש מסוגלים לספק לו את המנוחה הדרושה לו, מאחר ולא פעם מדובר על משפחה עם ילדים קטנים המפריעים למנוחה של הקשיש או מחסור בזמן ובאנרגיה, המונעים סיוע בכל הצרכים הייחודיים לקשיש. אך צוות העובדים המנוסה והמיומן בבית ההבראה, ישמח לספק לקשיש יחס אישי וסיוע בכל הפעולות היומיומיות שלו.

באמצעות סבלנות, יחס אישי ואווירה ביתית, ניתן לספק לקשיש את כל התנאים האידיאליים להחלמה מהירה. מעבר לכך, כדאי לציין כי בית ההבראה מעסיק רופאים ופיזיותרפיסטים, שיסייעו לקשיש להשתקם ולחזוק לשגרת החיים שלו. 

אנו ב"רום גני זהב" נשמח לספק לכם ולבני המשפחה שלכם בית הבראה לאחר אשפוז לקשישים. אנו נהנים מניסיון של מעל 30 שנה בתחום ומקפידים להעסיק אך ורק את הצוות המקצועי והמיומן ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.