מחלקה סיעודית רום גני זהב

בית אבות סיעודי במרכז

בית אבות סיעודי במרכז יכול לשמש כל אדם, שזקוק לסיוע בפעילויות הבסיסיות ביותר. ברוב המקרים מדובר על קשישים או אנשים מבוגרים, הסובלים מפציעה או מחלה, המקשה על התפקוד היומיומי שלהם. במקרים מסוג זה נהוג לרוב לבחור בין בית אבות סיעודי לבין מטפל צמוד, על מנת לספק ליווי וסיוע לכל אורך היום, במטרה לשמור על היכולת לנהל אורח חיים עצמאי ומכובד. ברוב המקרים, מומלץ לבחור באופציה של בית אבות סיעודי ומקצועי, שיוכל לספק לקשיש את כל הצרכים הדרושים לו, תוך כדי הקפדה על יחס חם, משפחתי וביתי. יש לזכור כי קשישים רבים סובלים מתחושה קשה של בדידות, לכן רק הגיוני לספק עבורם את המסגרת המתאימה ביותר, שתוכל להעניק להם חיי חברה עשירים יותר, פעילויות העשרה, חוגים, הרצאות ועוד.

אנו במחלקות הסיעודיות שלנו (שנמצאות במרכז, בערים כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה) מעניקים לדיירים שלנו את הטיפול הרפואי האופטימלי ביותר, לצד פעילויות פנאי והעשרה המותאמות ליכולות ולצרכים שלהם. אנו מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים, הבונים לכל קשיש את תוכנית הטיפול המותאמת לצרכים ולרצונות שלו, במטרה להעניק לו תחושה ביתית ומשפחתית ככל הניתן.

בית אבות סיעודי במרכז

דגשים שחשוב לזכור לגבי בית אבות סיעודי במרכז

יש לזכור כי בית אבות סיעודי באזור המרכז מסוגל לספק מענה רגשי לדייריו, מאחר ורוב הקשישים סובלים מבדידות ואף מדיכאון. רבים מהאנשים בגיל השלישי מוצאים את עצמם בודדים ועריריים בגיל מבוגר, לכן בית האבות מהווה את הפתרון המושלם ביותר עבורם. מדובר על מסגרת באזור המרכז המספקת לא רק טיפול רפואי וסיוע בפעילויות היומיום השונות, אלא גם מסגרת חברתית, המספקת מענה חברתי ורגשי. מדובר על דרך יעילה להימנע מדיכאון ומהדרדרות נוספת במצבו של הקשיש ומסייעת לרווחתו ואיכות חייו.

אנו ב"רום גני זהב" נשמח לספק לכם את הפתרון המושלם ביותר עבורכם או עבור האנשים היקרים לכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.