מחלקה סיעודית רום גני זהב

שירותי סיעוד פרטיים בפתח תקווה

גם אם זה קצת קשה, מגיע לעיתים הרגע שבו צריך להתחיל לחפש אחר שירותי סיעוד פרטיים בפתח תקווה. אלה יכולים להיות שירותים של מטפל סיעודי פרטי שמגיע לבית המטופל ואלה יכולים גם להיות שירותי מחלקה סיעודית ברמה גבוהה, בבית אבות סיעודי בפתח תקווה.

איך מתמודדים עם ההחלטה הלא פשוטה לפנות לשירות טיפול סיעודי?

שירותי סיעוד פרטיים בפתח תקווה

איך בוחרים שירותי סיעוד פרטיים בפתח תקווה?

כדי לקבל החלטה שתהיו שלמים איתה לטווח ארוך, כדאי לבדוק כמה איכויות ומאפיינים חשובים של שירותי סיעוד פרטי בפתח תקווה:

טיפול סיעודי בפתח תקווה 24 שעות

המענה הראשוני והבסיסי לבחירת שירותי סיעוד פרטיים הוא האפשרות לקבל ליווי סיעודי מקצועי ואיכותי מסביב לשעון. המענה הזה צריך לספק למטופל סיוע מלא בכל פעולה בסיסית, שהוא לא מסוגל לבצע בעצמו, אבל טיפול סיעודי איכותי, המאפשר למטופל לשמור על איכות חיים טובה ועל מצב נפשי תקין, צריך לכלול גם מענה לצרכים רבים אחרים:

טיפול רפואי מקצועי

טיפול סיעודי מקצועי הוא הכרחי כמובן, אבל במקרה של מטופל סיעודי, גם טיפול רפואי מקצועי הוא חשוב. לכן, במחלקה סיעודית אצלנו בפתח תקווה, נמצאים תמיד רופאים ואחיות, המעניקים טיפולים דחופים מסביב לשעון לפי הצורך וגם עורכים בדיקות תקופתיות לצורך רפואה מונעת, הכל במסגרת הבית המוכר והחם, של הדיור המוגן.

להתייחס לצרכים של הנפש

  • קשישים במצב סיעודי, בייחוד אם נדרש מהם לעזוב את הבית ולעבור לבית אבות סיעודי לפני זמן קצר, מתמודדים עם תהליך הסתגלות. לעיתים תהליך מורכב נפשית, אותו ניתן לעבור בהצלחה בעזרת תמיכה נפשית מתאימה. אנחנו מציעים ליווי של עובדת סוציאלית לאורך תהליך הקליטה, הכולל אוזן קשבת ומתן פתרונות מותאמים אישית.
  • טיפולי פיזיותרפיה מסייעים לקשישים להחזיר לעצמם חלק מן היכולות הגופניות שלהם, להתגבר על כאבים במקומות שונים בגוף וגם להיות פעילים יותר.
  • טיפולי ריפוי בעיסוק מאפשרים לדיירים להשאיר עסוקים, להרגיש נחוצים ולמלא את זמנם בתחומים שמעניינים אותם באופן אישי.
  • דיאטנית מתאימה לדיירים תפריטים מותאמים לצרכים הגופניים שלהם, בהתאם לגיל, למצב הרפואי, לגובה, למשקל, לטעם האישי ועוד.

הצלחה תלויה בגישה הנכונה

למרות כל האמור מעלה, אנחנו מבינים שכל המתקנים והשירותים שבעולם, לא יכולים לגרום לדיירים שלנו להרגיש טוב יותר, או להתחזק – אם אין להם אוזן קשבת, מטפלים מכילים, צוות חייכני המכוון למתן שירות מכל הלב. לכן אנחנו מקפידים על הנחלת גישה ייחודית אצל הצוות שלנו, המאפשרת לנו לספק לדיירים שלנו סביבה תומכת, חמה, ביתית ונעימה.

לסיכום, בחירת שירותי סיעוד פרטיים בפתח תקווה תלויה במשתנים רבים, המשפיעים על איכות הטיפול ועל קבלת מכלול שירותים מלא ומקיף, שיאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים לטווח ארוך. לכן, מומלץ לבדוק באופן יסודי ואישי, את מידת ההתאמה של סוג השירותים למכלול הצרכים שלכם.

לבדיקת התאמה אישית וקבלת ייעוץ להמשך – צרו איתנו קשר!