מחלקה סיעודית רום גני זהב

שיקום לאחר ניתוח – כל מה שחשוב לדעת

שחרור מבית החולים לצורך החלמה לאחר ניתוח, יכול להיות אירוע משמח ומרגש – אם למטופל יש מקום לחזור אליו, שהוא תומך וטיפולי, המסוגל להעניק לו את כל מה שדרוש לו לצורך החלמה מלאה.

אך קשישים רבים זקוקים לתקופת שיקום לאחר ניתוח ארוכה ומתסכלת ,אשר יכולה להפוך לתקופה מלאת שמחה, תקווה ואופטימיות – אך רק בעזרת הליווי המתאים.

בית רום גני זהב, מספק שירותי שיקום לאחר ניתוח במחלקה סיעודית מותאמת, שמספקת ליקיריכם את כל מה שהם צריכים ולכם – את השקט הנפשי ואת הידיעה שהם בידיים טובות.

שיקום לאחר ניתוח - כל מה שחשוב לדעת

תוכנית טיפול בהתאמה אישית לצורך שיקום לאחר ניתוח

שהות במחלקה הסיעודית שלנו היא הדרך האידיאלית לעבור שיקום לאחר ניתוח, בסביבה תומכת, מקצועית, עם מעטפת מקיפה המספקת את כל הצרכים ומאפשרת לקשיש להחלים ולהשתקם בצורה מיטבית, באמצעות מגוון רחב של שירותים מקצועיים:

צוות רפואי 

הצוות הרפואי והסיעודי במוסדות שלנו מונה מנהל רפואי, רופא הבית, אחות ראשית, צוות אחיות ומטפלים – אשר מעניקים טיפולים והשגחה רפואית מסביב לשעון – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

הטיפול כולל בדיקות תקופתיות למעקב,לצד טיפולים דחופים לפי הצורך, כדי לתת תמיכה מלאה לתהליך השיקום.

תמיכה נפשית

לפעמים תמיכה נפשית מקצועית היא הדבר החשוב ביותר שאפשר לתת לאנשים שעוברים תהליך שיקום לאחר ניתוח. עובדת סוציאלית מתמחה בבני הגיל השלישי מלווה את תהליכי הקליטה של הקשישים אצלנו במוסדות. היא מסייעת לדיירים להתמודד עם הרגשות השונים שעולים בהם ועם תחושת אובדן השליטה המתלווה לעיתים לתהליכי שיקום.

פיזיותרפיה

צוות הפיזיותרפיסטים שלנו מתמחה במתן טיפולים מותאמים אישית לבני הגיל השלישי, כאשר כל דייר מקבל תוכני טיפולים מותאמת אישית לצרכיו ומיועדת לסייע לו באופן ממוקד בתהליכי השיקום הרלוונטיים.

תעסוקה יומיומית

כחלק מתהליכי השיקום אנחנו מאמינים בחיזוק תחושת הערך העצמי ושמחת החיים ולכן מציעים תוכנית מגוונת לשעות הפנאי, בהתאמה אישית לפי העדפה אישית של הדייר – בקבוצה או באופן פרטני, בין 4 קירות, או בחוץ, תחת פיקוח של מרפאה בעיסוק, מתמחה בגיל הזהב.

תזונה מותאמת אישית

במיוחד כאשר הדיירים שלנו עוברים תהליכי שיקום לאחר ניתוח, אנו מקפידים לתת להם תוכנית תזונה מותאמת אישית, שמטרתה לקדם ולהאיץ את תהליכי השיקום באופן אופטימלי, מותאם לצרכי כל דייר באופן אישי. התזונאית שלנו מדריכה את הצוות לגבי התוכנית המותאמת לכל דייר, כדי להבטיח שהוא יקבל את התזונה המתאימה ביותר לצרכי השיקום שלו. 

לסיכום, תהליכי שיקום לאחר ניתוח יכולים לעבור בקלות, באופן מקצועי ואופטימלי, בסביבה תומכת ומכילה. המטרה שלנו היא לאפשר לכם לנשום לרווחה, להסיר דאגה מלבכם ולדעת, שבני המשפחה שלכם נמצאים במקום הכי מתאים למצבם הנוכחי. הבריאות שלהם – היא הדאגה שלנו! תנו לנו לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב – צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית!