מחלקה סיעודית רום גני זהב

שבעת הכוכבים מחלקה סיעודית

בשכונה מטופחת במרכז הרצליה פיתוח, קרוב לכביש החוף (כדי שיהיה לכם קל להגיע לבקר), ליד הים (כדי שהדיירים שלנו יקבלו השראה ושלווה מהנוף), מוקף גינה יפיפיה, שוכן לו בית אבות מיוחד:

בית אבות קטן ומפואר, הנחשב לאחד מבתי הדיור המוגן היוקרתיים ביותר בישראל.

בתוכו שוכנת המחלקה הסיעודית של רום זהב בהרצליה, בתוך מתחם הדיור המוגן היוקרתי – בית שבעת הכוכבים. 

אם גם אתם מחפשים את המקום המפנק, האיכותי והיוקרתי ביותר עבור בני משפחה יקרים, שצריכים עזרה ותמיכה – אתם במקום הנכון.

שבעת הכוכבים מחלקה סיעודית

מחלקה סיעודית שבעה כוכבים

המחלקות הסיעודיות של רום זהב מצטיינות בטיפול מקיף, מקצועי ואיכותי, המעניק לדרי המחלקה את כל מה שהם צריכים ועוד הרבה יותר. הנה 7 כוכבים של טיפול, שהקרובים שלכם יקבלו אצלנו:

  1. חדר מרווח, מאובזר ונעים, שיש בו כל מה שצריך כדי להרגיש בבית.
  2. התאמה אישית לצרכים הרפואיים, על ידי צוות רפואי מקצועי שפועל במקום 24/7, למתן טיפולים דחופים וביצוע בדיקות תקופתיות לרפואה מונעת.
  3. מענה רגשי מקצועי ומלא על ידי עובדות סוציאליות, שתפקידן לסייע בהסתגלות, מתן מענה לצרכים רגשיים והתאמה של מסגרת השהות לצרכי הדייר והעדפותיו.
  4. העצמה ושימור של יכולות קיימות – באמצעות מרפאים מקצועיים בעיסוק, המתאימים מתוך מגוון פעילויות לבחירה, את תוכנית הפעילויות האופטימלית לדייר לפי העדפה אישית, יכולת גופני וקוגנטיבית, לצד טיפולי פיזיותרפיה מיוחדים לבני הגיל השלישי.
  5. מגוון פעילויות העשרה – פעילות חברתית בקבוצה, או באופן פרטני, לפי העדפה אישית והתאמה ליכולות אישיות.
  6. מגוון אפשרויות פעילות ובילוי בין 4 קירות, או בגינה המטופחת והיפה שלנו.
  7. תוכנית תזונתית מותאמת אישית – על ידי דיאטנית מקצועית, מתמחה בבני הגיל השלישי, כדי לעזור לדיירים שלנו להגיע למצב גופני אופטימלי.

אנחנו עושים הכל כדי לתת לדיירים שלנו את הטוב ביותר מכל העולמות, לצד טיפול מקיף, הנוגע בכל היבטי החיים ומבטיח שהם יקבלו כל מה שהם צריכים כדי לשמור על רמת חיים גבוהה, איכות חיים אופטימלית, אופטימיות ושמחה.

עוזרים לכם להסתגל

אנחנו מבינים את הקושי שלכם לשחרר ולקבל את העובדה, כי האנשים שאתם אוהבים עוברים לגור במחלקה סיעודית. לכן, תהליך הקליטה במחלקה הסיעודית של שבעת הכוכבים, מתחיל במפגש היכרות והקשבה שלנו לצרכים, לרגשות ולרצונות שלכם. כך אנחנו יכולים לבסס עבור היקרים לכם את תנאי הקליטה האופטימליים, להיערך היטב לקליטה בהתאמה אישית, ליצור איכות חיים נפלאה, לתת להם ולכם תחושת ביטחון ואמון.

לסיכום, מחלקה סיעודית שבעת הכוכבים כשמה כן היא – מחלקה המיועדת לתת לכם תחושת ביטחון, שלווה ושמחה. ידיעה שיקיריכם נמצאים בידיים טובות, שהם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר שאפשר לתת והרבה מעבר, עם מעטפת מלאה של טיפולים ושירותים, עם הקשבה והכלה, שאפשר לקבל רק במחלקה מקצועית, בבית אבות ייחודי במרכז הארץ.

למידע נוסף, הכוונה וייעוץ – צרו איתנו קשר.