מחלקה סיעודית רום גני זהב

בית אבות בכפר סבא

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את הביטוי "בית אבות בכפר סבא"? 

אנחנו יכולים רק לנחש. אבל אם תתנו לנו הזדמנות, נשמח לספר לכם מה זה אומר בשבילנו המושג בית אבות בעיר כפר סבא.

צוות רום גני זהב, מסבירים – מה זה בית אבות בכפר סבא – עבורנו ועבור הדיירים שלנו:

בית אבות בכפר סבא שהוא הכי קרוב לבית

אנחנו יודעים שאין כמו בבית, אבל אנחנו עושים הכל כדי שהדיירים שלנו ידעו וירגישו, שגם בית אבות בכפר סבא, יכול להיות נעים, מזמין ותומך – כמעט כמו הבית לכל דבר ועניין.

חווית כמו בבית אצלנו ברום זהב כוללת הקפדה על איכות חיים גבוהה, עם מתחם יוקרתי וחדרים מעוצבים ועם צוות שעושה הכל כדי לתת לדיירים להרגיש שהם עצמאים.

כמו בבית, אבל עם צוות מקצועי ששומר עליהם ודואג לכל מה שהם צריכים.

בית אבות בכפר סבא

בית אבות יוקרתי עם הרבה נוחות וגמישות

בית אבות רום גני זהב מציע גישה גמישה ונעימה במיוחד – ניתן לבחור בין שהייה ממושכת לפי הצורך, לבין שהות קצרה, ייעודית לתקופת החלמה או שיקום.

המתחם כולל מחלקה סיעודית קטנה, עם חדרים גדולים ומוארים, אבזור מתקדם ומגוון, כולל כל מה שצריך כדי להרגיש בנוח, מותאם במיוחד לאנשים היקרים לכם.

קרובים לעין – קרובים ללב

המתחם שלנו הוא אמנם בית אבות בכפר סבא, בדגש על בית חם ואוהב. אבל אנחנו מקפידים גם על השגחה צמודה ומקצועית, בעזרת מצלמות הפועלות 24/7, צוות רפואי מקצועי שמלווה את הדיירים שלנו לפי הצורך וצוות מקצועי מגוון, המונה עובדת סוציאלית, תזונאים, פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק, שעושים הכל כדי לתת לדיירים שלנו הרגשה של בית, של עצמאות, של ביטחון ואופטימיות.

מתי כדאי לבדוק אפשרות מעבר לבית אבות בכפר סבא?

כאשר בני משפחה קשישים לא יכולים להישאר לבד בבית בגלל שיקולים משפחתיים, או תפקודיים, חשוב לבדוק איזו מסגרת יכולה לתת להם איכות חיים גבוהה ככל הניתן, בתוך סביבה המספקת גם השגחה רפואית, טיפולים מסביב לשעון, תוך דאגה לרווחה הנפשית, הרגשית והפיזית.

כדי להבטיח מעבר חלק ככל הניתן והתאמה מלאה של הסביבה החדשה לצרכי הדיירים החדשים, אנחנו מקפידים להגיע לביקור בית לפני המעבר, להכיר את המשפחה ואת הדיירים החדשים, את הבית שלהם, הסביבה וההרגלים.

כך אנחנו יכולים להתאים תוכנית אישית שתאפשר שילוב בסביבה החדשה, לאבזר את החדרים בהתאם לצרכים והרגלים קיימים וגם לבנות סדר יום אופטימלי.

עובדת סוציאלית מלווה את תהליך הקליטה כדי לסייע בעיבוד התהליך הרגשי ולהקל ככל הניתן על המעבר ובנוסף – אנו מעודדים ככל הניתן ביקור של בני משפחה לסייע לבניית תחושת ביטחון ושייכות.

לסיכום, כשאנחנו חושבים על מה זה בית אבות בכפר סבא בשבילנו, אנחנו חושבים על מקום שהוא בית. שיש בו כל מה שצריך כדי להרגיש בטוחים, מטופלים ואהובים. כדי להיות עטופים בכל מה שעושה הרגשה טובה, מזמינה ונעימה, תוך התאמה אישית ומתן יחס אישי.

צרו קשר למידע נוסף!