מחלקה סיעודית רום גני זהב

מחירי מטפלת סיעודית פרטית

מטפלת סיעודית פרטית היא לפעמים הברירה הטובה ביותר, העזרה שאתם חייבים לקבל כדי לטפל בצורה אופטימלית בבן משפחה שהפך סיעודי מסיבות שונות.

לרוב מדובר על מצב סיעודי כתוצאה מזקנה, אבל לעיתים גם צעירים נקלעים למצב סיעודי מסיבות שונות. אם כן – מהם מחירי מטפלת סיעודית פרטית ומהן האפשרויות?

טווח מחירים מטפלת סיעודית פרטית 

לאורך שנים רבות, החברה הישראלית מצאה נחמה ועזרה יקרה מפז בדמות מטפלות סיעודיות זרות. כאלה המגיעות ללא הכשרה מתאימה, אבל זקוקות למשכורת קבועה ויציבה כדי לפרנס את המשפחה שלהן מעבר לים. מטפלות אלה הפכו מבוקשות בעיקר בזכות זמינות גבוהה, מחירים נמוכים ונאמנות גבוהה, שנבעה לעיתים קרובות מחוסר ברירה ולא בהכרח מסיבות חיוביות.

עם הזמן, החלו לעלות סימני שאלה לגבי איכות הטיפול של מטפלות אלה, כמו גם שאלה מוסרית לגבי העסקה שלהן בתנאים הרבה פחות טובים ממה שמקובל לתת לעובדים ישראלים בתפקידים דומים. לכן משפחות רבות כיום מעדיפות להעסיק במחירים גבוהים יותר, מטפלת סיעודית פרטית ישראלית, אשר מגיעה עם הכשרה מקצועית ברמה גבוהה לצד יתרונות נוספים.

על יתרונות אלה ניתן למנות את השפה המשותפת, מנטליות משותפת, רמה מקצועית גבוהה, רמה גבוהה של אמינות ועוד – אשר הופכים את המחיר הגבוה משתלם.

מטפלת סיעודית פרטית

מטפלת סיעודית עם לינה

בדרך כלל, כאשר מדובר על מטפלת סיעודית עם לינה, מדובר על מטפלת זרה, שיש לה דרישות שכר נמוכות יותר ואשר גם זקוקה באופן טבעי למקום מגורים.

במקרה כזה, השכר יהיה בדרך כלל גלובלי – כלומר שכר חודשי, הכולל בתוכו גם שכר עבור שעות שינה, לצד גילום של עלויות המגורים. מדובר על עלויות כספיות משתלמות מאוד, אך כאמור – איכות הטיפול שנויה במחלוקת ואינה אחידה בין מטפלת אחת למטפלת אחרת.

מהי מטפלת סיעודית זמנית?

לעיתים קרובות, מטופלים סיעודיים נזקקים לשירותי מטפלת סיעודית פרטית באופן זמני. 

במקרה כזה, מקובל לחפש אחר מטפלת סיעודית זמנית – שירות הניתן לפרק זמן מוגדר, קצר טווח.

לרוב מדובר על תקופת התאוששות לאחר ניתוח, או לאחר פציעה, או לאחר מחלה קשה, שלאורכה, המטופל הופך להיות סיעודי אך הוא בעל סיכויי החלמה טובים ויש לצפות כי ישוב לאיתנו בתוך פרק זמן מוגדר ואז כבר לא יזדקק לסיוע סיעודי.

מטפלת סיעודית זמנית יכולה גם לספק שירותי סיעוד לטווח ארוך, בזמנים קבועים – למשל רק בשעות היום או רק בשעות הלילה, לפי הצורך האישי של המטופל ושל בני משפחתו.

בשני המקרים, לרוב מקובל להסתייע בשירותיה של מטפלת סיעודית פרטית ישראלית, שכן אין לה צורך בדיור בבית המטופלים וגם קל לה יותר לקחת התחייבויות קצרות טווח מאשר מטפלים זרים.

לסיכום, רום גני זהב מספקים דיור מוגן למגוון צרכים, כאשר גם מטופלים סיעודיים ימצאו את מקומם אצלנו, באופן זמני או לטווח ארוך, במחלקה סיעודית או במחלקה רגילה, בהתאם למאפייני המטופל והצרכים שלו. למידע נוסף – צרו איתנו קשר!