מחלקה סיעודית רום גני זהב

מה הופך בית אבות ליוקרתי?

רום גני זהב נותנים ליקירכם את הטוב ביותר מעל 20 שנה – שני עשורים של טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, חום, דאגה וטיפוח מסביב לשעון – זו בשבילנו המשמעות האמיתית של בית אבות יוקרתי. אז אם אתם מחפשים בית אבות יוקרתי עם מחלקה סיעודית יוקרתית, איך תדעו שמצאתם מקום כזה?

בית אבות יוקרתי – מתאים את עצמו לצרכים שלכם

בית אבות יוקרתי זו סביבה נעימה ואסתטית, עם מתקנים מתוחזקים ואיכותיים, צוות מקצועי ומיומן ועוד. אבל הרבה לפני ועוד הרבה מעבר לכל הסממנים החיצוניים של בית אבות יוקרתי, אנחנו מאמינים שכדי לתת לכם חוויה של יוקרה ואיכות, חשוב להתאים לכל אחד מהדיירים שלנו את החוויה באופן אישי:

  • אנחנו מגיעים לשיחת היכרות אצלכם בבית, הרבה לפני שאתם מגיעים אלינו, כדי להכיר את הסביבה הטבעית שלכם, להתרשם מהמצב הזמני או הקבוע ולהחליט ביחד מה הוא הפתרון המתאים לכם ביותר.
  • אנחנו פועלים במישורים שונים כדי ליצור עבורכם סביבה ביתית וחמה ככל הניתן, כדי לתת לכם חווית שהות הכי קרובה לבית.
  • אנחנו מקפידים לאורך כל הדרך לתת לדיירים שלנו תחושת עצמאות ובחירה אישית.
  • אנחנו פועלים ללא הרף כדי לשפר, לשמר ולחזק את היכולות הקוגניטיביות והפיזיות של הדיירים שלנו כמפתח לאיכות חיים גבוהה.

 

בית אבות יוקרתי

תמיכה לכל אורך הדרך – עד שתרגישו בבית

ברור לנו, שלפעמים מעבר למקום חדש יכול להיות מורכב ומאתגר רגשית. גם בחירת בית אבות יוקרתי יכולה להיות מאתגרת רגשית, למי שהתרגלו להיות עצמאיים ועומדים בזכות עצמם.

לכן אנחנו מספקים לדיירים שלנו תקופת קליטה המלווה בתמיכה רגשית של עובדת סוציאלית, אשר תפקידה לספק לדיירים החדשים סיוע בהסתגלות.

העובדת הסוציאלית היא גם זו שפוגשת את הדיירים החדשים בסביבתם הטבעית לפני המעבר, משמשת גורם מתווך בין הצוות לבין משפחות הדיירים ואף מתאימה להם את החבילות והפעילויות הרלוונטיות ביותר עבורם. 

מעטפת שירותים איכותית ומקצועית 

נוסף על שני האלמנטים החשובים הנ"ל, בית אבות יוקרתי לתפיסתנו הוא גם מקום המספק סביבה אסתטית, מעוצבת ונעימה. לכן יש לנו חדרים נעימים ונוחים, לצד מרחבים משותפים מעוצבים ואטרקטיביים.

בנוסף, הדיירים שלנו נהנים ממגוון שירותים נוספים ברמה גבוהה, כמו ריפוי בעיסוק ותעסוקה יומיומית. הפעילויות השונות נבחרות בהתאם למעגל השנה, חגים ונושאים נוספים.

פיזיותרפיסטים מקצועיים מספקים טיפולים לפי הצורך ודיאטנית מקצועית פועלת להתאמת תפריט אופטימלי. אנחנו כמובן מספקים גם השגחה רפואית מסביב לשעון, טיפולים ובדיקות תקופתיות וכמובן טיפול יומיומי בידי צוות מקצועי.

כל אלה גם יחד מאפשרים לנו לספק לדיירים שלנו חוויה מלאה של בית אבות יוקרתי עם מעטפת שירותים מהודקת ומדויקת לכל אחד מהדיירים.

לסיכום, רום גני זהב – בתי אבות סיעודיים יוקרתיים, פועלים מעל 20 שנה כדי לתת לכם את הטוב ביותר. לקבלת חוויה מותאמת אישית, אופטימלית, עוטפת, מלאה ואיכותית – צרו איתנו קשר.

>> רוצים לדעת עוד על שירותי סיעוד פרטיים?